PEARSON Days у м. Дніпрі

PEARSON Days у м. Дніпрі

4 та 5 жовтня для вчителів англійської мови м. Дніпра та області методистами міжнародної освітньої компанії Пірсон та Дінтернал Робертом Хартіганом та Майклом Хадсоном  було проведено серію заходів. 

Освітяни регіону змогли відвідати тренінг «Certify your English: Advance your Career» та отримати вичерпні відповіді на усі питання, пов’язані із міжнародною сертифікацією рівня володіння англійською мовою в Україні.

Обласний семінар «First Steps in Reading», проведений на базі нового підручника видавництва Пірсон для молодшої школи «Islands», розкрив особливості навчання читанню англійською мовою на початковому етапі.

Також, вчителі мали можливість відвідати та обговорити урок британського методиста Роберта Хартігана на тему «Modern Approaches to Secondary School Teaching» у першій у регіоні школі-партнері компанії PEARSON - гімназії № 12. На демонстративному  уроці було практично продемонстровано поєднання навчання загальної англійської та підготовки до іспитів у старших класах на базі нового підручника видавництва Пірсон для старшої школи «Focus».

 

Загалом освітні заходи відвідали близко 150 вчителів міста Дніпра та області.

 

Щиро дякуємо всім учасникам за співпрацю та теплий прийом!

 

Команда Пірсон та Дінтернал