Засідання Школи молодого педагога Солом’янського району міста Києва

Засідання Школи молодого педагога Солом’янського району міста Києва

5 жовтня 2016 року на базі Спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів № 159 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва пройшло засідання Школи молодого педагога Солом’янського району міста Києва, яке зібрало вчителів англійської мови, що тільки почали свою професійну діяльність. 

Захід складався із відкритого уроку, проведеного молодим талановитим педагогом СШ 159 Аліною Геннадіївною Фещук та семінару «Сучасний продуктивний урок англійської мови в середній школі: 6 необхідних компонентів формування комунікативних компетентностей учнів середньої школи» від методиста PEARSON & Dinternal Світланою Сорочинською.

Семінар було проведено на базі нового підручника для середньої школи видавництва Пірсон NEXT MOVE, що набрав надзвичайної популярності цього року по всій Україні.

Учасники семінару також взяли участь у лотереї та ознайомилися із цілим спектром новинок від видавництва Пірсон, які гарантують цікаве та ефективне вивчення англійської мови .

Щиро дякуємо керівнику школи молодого педагога Наталії Федорівні Вовченко та методисту науково-методичного центру Солом'янського РУО Кочубинській Світлані Василівні за організацію цікавого та продуктивного заходу, а також усім молодим педагогам за щире зацікавлення, живе спілкування та схвальні відгуки про захід:

 

 

«Я вдячна методистам за поради та дуже цікавий семінар. Я отримала дуже корисні знання як для педагога. Даний семінар дуже інформативний та вмістив в себе великий досвід професіоналів. Дякую за ваш пізнавальний семінар. Окремо вдячна Сорочинській Світлані за дійсно багатогранні поради та методичну інформацію міжнародного рівня.»

Вчитель англійської мови початкових класів Голубчик Аліна Айварівна,

 спеціалізована школа «Сяйво»

 

«Не перший мій семінар і як завжди на високому рівні. Хочеться здобути такі навики та вміння у викладанні як у Світлани. Вона багато чому навчила, її енергетика дуже позитивно впливає на самовдосконалення. Дякую.»

Вчитель англійської мови Царун Тетяна СЗШ №174

 

«Семінар був цікавим, змістовним. Отримала корисні знання, які в подальшому використаю на уроках.»

Вчитель англійської мови Мирутенко І. С., гімназія №177

 

«Семінар дуже цікавий. Я отримала велике задоволення та нові знання. Дякую!»

Вчитель англійської мови Шипота В.М., СШ 159

 

«Дуже цікавий та змістовний семінар, особливо для молодого вчителя без значного досвіду роботи, надзвичайно яскрава і енергійна методист, яка цікаво і зрозуміло пояснила усі елементи, які були зазначені у темі семінару. Семінар був корисним у моїй професіональній діяльності.»

Вчитель англійської мови Ю.Ю.Шлопко, СШ 159

 

«Семінар був продуктивним, містив у собі інформацію, яка є необхідною на практиці. Надзвичайно талановита та енергійна методист, яка докладно все пояснила та дійсно змогла зацікавити молодих вчителів.»

Вчитель англійської мови В.В.Дубина СШ 159

 

«Дякую за змістовний семінар. Було дуже цікаво побачити урок у 7 класі, а також скуштувати 6 кейків смачного тренінгу Світлани Сорочинської.»

Вчитель англійської мови О.В. Шеремет.