Семінар в Деснянському районі

Семінар в Деснянському районі

Цього тижня, в середу, на базі спеціалізованого навчально-виховного комплексу «Усмішка» з поглибленим вивченням англійської мови, Роберт Хартіган (старший методист освітньо-методичного центру Пірсон-Дінтернал, викладач англійської мови кваліфікації CELTA, DELTA) провів семінар «Особливості навчання читанню англійською мовою на початковому етапі: від рецептивного досвіду до продуктивної діяльності» для вчителів, які викладають англійську мову в початковій школі.

В першій частині семінару було порівняно український та англійський алфавіти і особливості відмінностей у вимові та звучанні літер. Акцент було зроблено на навчанні учнів читанню та узгодження цього процесу з вимогами нової навчальної програми для початкової школи, де Роберт методично розкрив шляхи якісного дидактичного впливу на учнів в процесі вивчення фоніксів та цілих слів.

Наприкінці семінару ми розіграли подарунки, серед яких був новий підручник для початкової школи «Islands» видавництва Pearson (Пірсон), який повністю відповідає новій навчальній програмі та має гриф міністерства № 2.1/12-Г-358 від 10.06.2016 року.

Семінар зібрав більше 40 вчителів Деснянського району міста Києва, які завжди раді дізнатись новинки зі світу методики та хочуть вдало підготуватись до нового навчального року, в якому багато нових змін.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дякуємо всім присутнім за увагу та теплий прийом.