Урочиста церемонiя нагородження 109 школярiв у спеціалізованій загальноосвітній школі № 141, м. Дніпропетровськ

Урочиста церемонiя нагородження 109 школярiв у спеціалізованій загальноосвітній школі № 141, м. Дніпропетровськ

19 травня 2016 року у спеціалізованій загальноосвітній школі № 141 м. Дніпропетровськ вiдбулася урочиста церемонiя нагородження 109 школярiв, якi першими в Дніпропетровську закінчували навчальний рік, присвячений вивченню англійській мові, складанням тестів на основі завдань мiжнародного iспиту Pearson Tests of English в рамках партнерської програми з ексклюзивним представником PEARSON  в Україні компанією Дінтернал  та її офіційними представниками в регіоні компанією LBC books.

75 випускників 4-х класів та 35 учнів 9-х класів отримали сертифiкати з результатами пробного екзамену PTE з англiйської мови. Сертифiкат надав можливість отримати незалежну оцінку знань та вмінь учнів та окреслив напрямки подальшої роботи для вчителів школи.

Церемонiя проходила за участi представникiв компанiї Дінтернал та iї офiцiйного дистриб’ютора у Дніпропетровську – компанiї LBC books.

Перший в Дніпропетровську партнерський проект iспиту з англiйської мови PTE вiдбувся цього року в двох школах, однією з яких  є СШ №141, що є спеціалізованою з вивчення англійської мови.

Учителі школи отримали подяки від компанії PEARSON за вагомий внесок у впровадження новітніх міжнародних стандартів оцінювання навчальних досягнень учнів у вивченні англійської мови; за плідну роботу, високий професіоналізм, сумлінність та сприяння підготовці учнів до складання міжнародного екзамену з англійської мови Pearson Test of English General/Young Learners.