Методисти Pearson-Dinternal провели серію інтерактивних тренінгів «In Focus: Keeping Students at the Forefront of the Learning Process»

Методисти Pearson-Dinternal провели серію інтерактивних тренінгів «In Focus: Keeping Students at the Forefront of the Learning Process»

В березні 2016 року методисти Pearson-Dinternal провели серію інтерактивних тренінгів «In Focus: Keeping Students at the Forefront of the Learning Process». Ми отримали багато надзвичайно позитивних відгуків від учасників заходу і вирішили його провести ще раз, щоб всі охочі змогли долучитись до цієї яскравої події. Саме тому вдруге семінар відбувся 17.05.2015р. в приміщенні Національної парламентської бібліотеки України і складався з 3-х воркшопів, на яких учасники мали змогу:

  • практично опрацювати нові підходи у підготовці учнів до ЗНО
  • познайомитись з новими аспектами планування інтерактивних насичених уроків за методикою ESA 
  • отримати приклади наповнення уроків продуктивною комунікацією,

Всі воркшопи були розроблені на основі нового підручника для старшої школи “Focus” видавництва PEARSON, який є № 1 для підготовки як до міжнародних іспитів, так і ЗНО. Учасники познайомились з цим насиченим та зручним ресурсом і відчули  на практиці переваги роботи з ним.

На нашому семінарі були вікторини, розіграші призів, подарунки та запашна кава. На завершення ми підготували лотерею, найголовнішим призом якої стали підручники “Focus”.

Наш захід став справжнім святом для тих, хто хоче особистісно та професійно розвиватись, спілкуватись з однодумцями та просто гарно та корисно проводити час. Ми вдячні всім вчителям, які прийшли на семінар та взяли активну участь, незважаючи на похмуру погоду, і сподіваємось, що ви отримали для себе багато корисної інформації, яку зможете використати в своїй подальшій професійній діяльності.