Пілотування нового курсу Focus від Pearson-Dinternal

Пілотування нового курсу Focus від Pearson-Dinternal

Ми раді повідомити Вам, що наш новий НМК «Фокус» набирає все більшої популярності серед вчителів України. Місяць назад ми запустили пілотування даного курсу, в якому взяли участь 40 вчителів з усієї України і вже маємо багато схвальний відгуків про «Фокус». Ось деякі з них:

  1. Як учитель я сповідую «філософію» творчості і свободи, ситуативної наближеності до реального настрою і настрою учнів, вписувати це в класичні етапи уроку дуже важливо. «Focus» допомагає бути творчим, не забуваючи про обов’язкові етапи.
  2. Focus» - чудовий, ретельно продуманий, інтерактивний, інноваційний навчально-методичний комплекс, на який вже давно чекає Україна! Надія Мосякіна
  3. Логічна і послідовна робота над розвитком навичок письма в НМК «Focus» підводить учнів до власних висновків, своєї точки зору, а представлені види текстів, що відповідають комунікативним потребам та корисні поради «Writing Focus» сприяють підготовці до письмових екзаменаційних завдань. Валентина Ясинська
  4. Всі частини НМК «Focus» є чітко та логічно взаємопов’язані та послідовні. Підручник дуже сподобався учням своїми яскравими ілюстраціями, сучасною лексикою та цікавими завданнями, що мотивують їх до вивчення англійської мови. Ольга Левченко та Оксана Дядюк.
  5. В НМК «Фокус» досить багато незвичайних та цікавих завдань для засвоєння лексики та теми для подальшого обговорення, що не може не сподобатись вчителю спеціалізованої школи. А тексти та завдання до них орієнтовані на підготовку до ЗНО. Юлія Проніна.
  6. Кількість вправ на відпрацювання лексики  вражає в НМК «Фокус». Банк додаткових вправ є чудовим доповненням, який надає змогу закріпити матеріал та відпрацювати його майже до автоматизму. Лебедєва Марина.

Дякуємо всім вчителям, які взяли участь у пілотуванні та гідно оцінили новий НМК «Фокус» від видавництва «Pearson».

Ви можете придбати підручник Focus у нашому магазині за найкращими цінами!

А найкращим доказом ефективності навчального курсу є відгуки учнів, від яких ми, не очікуючи, отримали творчі роботи. Найкращі з них представлені нижче: